Надійний постачальник обладнання для відновлюваних джерел енергії
+38(098) 584 26 67 +38(098) 584 26 47
Altek Харьков

Сервісне обслуговування

Ми надаємо консультації та надаємо підтримку на етапі проектування, при складанні виконавчої документації, підготовці кошторисів на монтажні роботи.

Допоможемо Вам укомплектувати систему всім необхідним обладнанням, а так само супутніми матеріалами, організувавши поставки інженерних систем «під ключ», а так само провести монтаж системи і виконати пусконалагоджувальні роботи.
Наші фахівці можуть надати повний комплекс послуг з навчання та сервісного обслуговування.
Компанія надає величезного значення післяпродажної підтримки наших клієнтів

Сервісна служба компанії так само виконує:
Перелік робіт, які виконуються сервісним центром ТМ Altek®
Сервісне обслуговування акумуляторних батарей (АКБ):
  1. Зарядка АКБ до 100% заряду
  2. Діагностика АКБ, тренувальний цикл (заряд -разряд – заряд) із застосуванням методу десульфатаціі і визначення залишкової ємності АКБ

Тренувальний цикл рекомендується проводити для АКБ, що знаходяться в експлуатації більше півроку. Цей цикл дозволяє продовжити термін служби АКБ, а метод десульфатаціі дозволяє прибрати сульфати з поверхні пластин і відновити втрачену ємність АКБ (повністю або частково, в залежності від ступеня сульфатации пластин АКБ).

Діагностика системи з виїздом інженера на об’єкт(Діагностика, усунення дрібних несправностей, регулювання).

Примітки:

ПНР (пуско-налагоджувальні роботи) включають в себе: перевірка відповідності монтажу проекту (схемами), перевірка правильності монтажу, усунення незначних помилок монтажників, запуск системи, налаштування режимів і виведення системи на проектні (заводські) параметри, складання акту про пуско-налагодження, введення системи в експлуатацію, навчання Замовника правилам користування і техніці безпеки.